360 ₴
Номер деталі 1 987 947 914, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x380x10мм., орієнтовна вага - 0,14600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 914 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota, Lancia, BMW, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Z3, Lancer, 3, Corolla, Tipo, Croma, 7-Series, Tempra, Delta, Dedra, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14600 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 380 мм |