400 ₴
Номер деталі 1 457 429 647, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x140мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 647 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |