390 ₴
Номер деталі 1 457 429 248, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x70мм., орієнтовна вага - 0,05600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 248 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Suzuki, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, SX4, 159, Zafira, Croma, 9-3, 9-5, Vectra, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05600 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |