390 ₴
Номер деталі 1 987 948 483, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,17600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 483 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Toyota, Nissan, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Fox, Previa, Cordoba, Polo, Fabia, Primera, Roomster, Sport Spider, Ibiza, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |