420 ₴
Номер деталі 1 987 432 030, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x400x30мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 030 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 400 мм |