460 ₴
Номер деталі 1 987 432 045, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x380x25мм., орієнтовна вага - 0,16500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 045 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16500 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 380 мм |