440 ₴
Номер деталі 1 987 947 937, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x300x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 937 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Boxer, Corolla, Ducato, Auris, RAV4, Avensis, Jumper, Orion, Fiesta, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 300 мм |