420 ₴
Номер деталі 1 987 947 923, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x450x20мм., орієнтовна вага - 0,15900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 923 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Saab, Fiat, Ford, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Escort, Signum, 626, Astra, Malibu, 9-3X, Avensis, 106, Zafira, Croma, Orion, 9-3, HHR, Vectra, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 450 мм |