340 ₴
Номер деталі 1 987 948 144, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x250x10мм., орієнтовна вага - 0,13900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 144 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Lancer, Pony, Lantra, Space Wagon, Galant, Cordia, Pony / Excel, Colt, Tredia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |