410 ₴
Номер деталі 1 987 947 919, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x20мм., орієнтовна вага - 0,15500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 919 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Audi, Lancia, Bentley, BMW, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Flying Spur, 7-Series, Tempra, Tipo, A6, Z8, A8, 145, 146, 155, Dedra, Continental, Astra, Roadster V8, Corsa, Croma, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |