490 ₴
Номер деталі 0 986 475 836, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 475 836 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 22.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |