490 ₴
Номер деталі 0 986 475 837, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x50мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 475 837 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 17.46 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |