530 ₴
Номер деталі 1 987 948 778, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x30мм., орієнтовна вага - 0,15600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 778 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Colt, Lancer, Jaggi, QQ, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15600 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |