470 ₴
Номер деталі 1 987 432 114, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x360x40мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 114 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Multivan, Transporter, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 360 мм |