520 ₴
Номер деталі 1 457 434 123, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x100мм., орієнтовна вага - 0,41600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 434 123 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Vario, T1, V-Class, G-Class, T1/TN, Vito, C-Class, 124, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41600 кг |
| Ширина | 90 мм |