390 ₴
Номер деталі 1 987 432 072, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x260x220мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 072 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Ypsilon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 260 мм |