350 ₴
Номер деталі 1 457 429 256, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 256 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, 124, Ypsilon, Compass, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, Combo, 500, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, 500C / 595C / 695C, 124 Spider, Fiorino, Delta, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |