460 ₴
Номер деталі 1 457 433 158, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x390x100мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 158 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 207, C2, C3, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |