490 ₴
Номер деталі F 026 400 043, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x35мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 043 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45.5 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Довжина | 223 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Vida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |