450 ₴
Номер деталі 1 987 947 753, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x490x10мм., орієнтовна вага - 0,28900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 753 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |