400 ₴
Номер деталі 1 987 946 026, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,16600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 026 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Alfa Romeo, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Range Rover, 3, ZX, 164, 155, 7-Series, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |