420 ₴
Номер деталі 1 987 946 007, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x260x10мм., орієнтовна вага - 0,14300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 007 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 4 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Dacia, Audi, Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane, Rapid, A4, A6, Solenza, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14300 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 260 мм |