690 ₴
Номер деталі 1 457 434 440, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x160мм., орієнтовна вага - 0,30400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 434 440 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 123 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Mazda, Subaru |
| Сумісність з моделлю | 626, 6, Yaris, Picnic, 323, IQ, Previa, RAV4, Trezia, Corolla, Avensis, HiAce, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30400 кг |
| Ширина | 85 мм |