410 ₴
Номер деталі 1 987 948 494, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x530x20мм., орієнтовна вага - 0,15500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 494 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліклинові |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Opel, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Picanto, Astra, Cascada, Tigra, Corsa, Accent i25, Zafira, Cruze, Rio, I30, Pro Ceed, Ceed, i20, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 530 мм |