410 ₴
Номер деталі 1 457 429 272, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x120x50мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 272 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 120 мм |