450 ₴
Номер деталі 0 986 332 030, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 332 030 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Corsa, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |