470 ₴
Номер деталі 1 987 476 284, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x260x25мм., орієнтовна вага - 0,10700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 284 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | XL1, Superb, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Passat, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10700 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 260 мм |