390 ₴
Номер деталі 1 457 433 526, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x50мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 526 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 211 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Xsara, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |