Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 432 017, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x420x180мм., орієнтовна вага - 0,18200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 017 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, A4, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18200 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 420 мм |