510 ₴
Номер деталі F 026 400 125, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x80мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 125 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |