Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 457 429 783, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x400x60мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 783 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Довжина | 379 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, Musso, 124, Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |