490 ₴
Номер деталі 1 457 429 126, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x100мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 126 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |