510 ₴
Номер деталі F 026 400 114, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x240x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 114 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, NX, RAV4, Avensis, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |