450 ₴
Номер деталі 1 987 948 304, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x280x20мм., орієнтовна вага - 0,10300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 304 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Nissan, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 406, Expert, Priora, 112, Samurai, Primera, 110, Jumpy, Scudo, Berlingo, Partner, 111, Ulysse, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 280 мм |