390 ₴
Номер деталі 1 987 947 939, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x340x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 939 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fox, Cordoba, Lupo, Granta, Ducato, Polo, T1, Fabia, T1/TN, Jumper, Orion, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 340 мм |