680 ₴
Номер деталі 1 987 233 044, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 233 044 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pride, e, 626, MX-3, Probe, Avella, Clarus, Sephia, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |