460 ₴
Номер деталі 1 457 433 090, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x50мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 090 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 49.6 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |