610 ₴
Номер деталі 1 987 429 163, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x380x80мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 163 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Довжина | 373 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Alphard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |