470 ₴
Номер деталі 0 450 905 316, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x80мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 450 905 316 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Volkswagen, Opel, ЗАЗ, Audi, Lancia, Chevrolet, Jaguar, Fiat, Skoda, Cadillac, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Signum, Niva, Vectra, Brava, Bravo, Ducato, Granta, Priora, Omega, Jumper, Polo, Lanos, Fabia, Leganza, Punto, 9-3, Tempra, 9-5, Fox, Tigra, Lupo, Touran, A3, Zafira, 145, 146, Golf, 155, 2104, Matiz, Combo, Meriva, Astra, Cordoba, Delta, Corsa, Coupe, Dedra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Ширина | 200 мм |