390 ₴
Номер деталі 1 987 948 486, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x410x30мм., орієнтовна вага - 0,17900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 486 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Volvo, Peugeot, Volkswagen, Suzuki, Mini, Ford, Seat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | DS3, 3, Vento, 307, 308, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, Passat, Transit Courier, SX4, Fiesta, 407, Focus, Toledo, 206, 207, 208, 155, 2008, Golf, Clubman, Spider, 508, S40, S60, Cordoba, 1007, V70, V50, Corrado, S80, Crafter, Berlingo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17900 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 410 мм |