590 ₴
Номер деталі 1 987 432 001, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x280x60мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 001 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Crossfire, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 280 мм |