450 ₴
Номер деталі 1 987 947 818, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x280x30мм., орієнтовна вага - 0,21300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 818 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Peugeot, Toyota, Lancia, Subaru, BMW, Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, Jumpy, Outlander, 7-Series, Yaris, C5, Zeta, 164, Trezia, Clio, Ulysse, XM, Corolla, Auris, Scudo, 6, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21300 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 280 мм |