540 ₴
Номер деталі F 026 407 003, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x170x80мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 003 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 170 мм |