470 ₴
Номер деталі 1 457 433 739, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x100мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 739 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 90.9 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |