Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 432 002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x360x220мм., орієнтовна вага - 0,22500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 002 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, B8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22500 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 360 мм |