680 ₴
Номер деталі 1 457 434 451, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x180x100мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 434 451 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 153 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Pathfinder, Almera, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 180 мм |