Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 457 429 869, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 869 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57.7 мм |
| Ширина | 149.5 мм |
| Довжина | 381 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |