520 ₴
Номер деталі 1 987 949 600, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x30мм., орієнтовна вага - 0,12100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 600 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L 300, L200, Bongo, L400, H 1, Pregio, H100, H-1 / Starex, Pajero, Pajero Sport, K2500, Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12100 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |