720 ₴
Номер деталі 0 986 356 988, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x230x80мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 356 988 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |