460 ₴
Номер деталі 1 987 948 415, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x30мм., орієнтовна вага - 0,18600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 415 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Hyundai, Saab |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Signum, Previa, Lancer, ASX, Avensis, Sonata, 9-3, 9-5, 4008, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18600 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |